Batteries for HYUNDAI 371102S720
Compatible batteries
Battery Exide EA900 90Ah
- 12 V
- 90 Ah
- 720 A
Medidas 315×175×190 mm
TUDOR TA900
- 12 V
- 90 Ah
- 720 A
Medidas 315×175×190 mm