Batteries for HYUNDAI 37110B9120
Compatible batteries
↔ EQ
VARTA A8
- 12 V
- 60 Ah
- 680 A
- AGM
Medidas 242×175×190 mm
Battery Tudor TK620 62Ah
- 12 V
- 62 Ah
- 680 A
- AGM
Medidas 242×175×190 mm
Battery Exide EK620 62Ah
- 12 V
- 62 Ah
- 680 A
Medidas 242×175×190 mm
TUDOR TK600
- 12 V
- 60 Ah
- 680 A
Medidas 242×175×190 mm