Batteries for MAZDA PE1T18520
Compatible batteries
TUDOR TL604
- 12 V
- 60 Ah
- 520 A
- EFB
Medidas 230×173×222 mm
Battery Exide EL604 60Ah
- 12 V
- 60 Ah
- 520 A
- EFB
Medidas 230×173×222 mm